Topplista

10 mest besökta sajterna

  1. free6 chat (http://top50.bodycontact.com/in.php?id=15)
  2. Svenska amatörsexfilmer (http://sexguiden.smsfilm.se/)
  3. Erotiska Noveller (http://www.erotiskanoveller.nu)
  4. Snygga brudar (http://passion.com/go/g447244)
  5. Camillas Amatörsida (http://sexguiden.smsfilm.se)
  6. Nakna brudar (http://passion.com/go/g447244)
  7. Vuxenkontakt (http://www.knullamedmig.se)
  8. Runk sidan (http://www.mattezelle.com/)
  9. Svensksex (http://www.svensksex.se)
  10. Vuxendejt.se (http://www.vuxendejt.se)

10 mest länkande sajterna

  1. PORRSLOTTET (http://www.porrslottet.nu)
  2. Porrslottet (http://www.porrslottet.nu)
  3. Vuxenkontakt (http://www.knullamedmig.se)
  4. Erotic Video (http://www.eroticvideo.nu)
  5. Pengar (http://www.eroticvideo.nu/affiliateFrameset.asp)
  6. Runk sidan (http://www.mattezelle.com/)
  7. EROTIC VIDEO (http://www.eroticvideo.nu/af.asp?id=66)
  8. Body Contact (http://www.knullamedmig.se)
  9. Sveriges första erotiska museum (http://www.eroticvideo.nu)
  10. Plastparty.se (http://www.eroticvideo.nu)

10 senast godkända sajterna

  1. SEXKONTAKT VIA SMS (https://epcmasters.offerit.com/track/porrslottet.5724.521.665.0.0.0.0.0.0.0.0)
  2. Knullkontakt Sverige (http://www.knullkontaktsverige.se)
  3. Svenska kontaktannonser (http://svenskakontaktannonser.com)
  4. Hitta Knullkontakt (http://hittaknullkontakt.com)
  5. Knulldejta (http://knulldejta.se)
  6. KNULLKONTAKTEN (http://knullkontakten.nu)
  7. BDSM TRÄFFEN (http://smtreff.com)
  8. BDSM TREFF (http://bdsmtreff.com)
  9. Sexvenner (http://sexvenner.net)
  10. Voksenkontakt.dk (http://voksenkontakt.dk/)

10 mest populära sajterna

  1. The Erotic Art Gallery (http://www.eeplaza.com/gallery/) (804 röster, snittbetyg 4,19)
  2. The Wild Pics Gallery (http://www.eeplaza.com/wildpix/) (842 röster, snittbetyg 4,19)
  3. EE plaza (http://eeplaza.com) (852 röster, snittbetyg 4,18)
  4. Extreme Erotica films, made in Sweden (http://www.extreme-erotica.com/) (786 röster, snittbetyg 4,18)
  5. A fine deep sex school (http://eeplaza.com/study.html) (761 röster, snittbetyg 4,06)
  6. Nicole Sassis star page (http://www.eeplaza.com/xstar/) (833 röster, snittbetyg 4,06)
  7. Wild erotic stories (http://www.eeplaza.com/stories/) (853 röster, snittbetyg 4,05)
  8. Swingers Paradise (http://www.swingersparadise.se) (336 röster, snittbetyg 2,68)
  9. Runk sidan (http://www.mattezelle.com/) (338 röster, snittbetyg 2,53)
  10. Länklistan (http://www.exclamationsgay.com/) (463 röster, snittbetyg 2,45)

10 mest populära sajterna med recensioner

  1. Svenska amatörsexfilmer (http://sexguiden.smsfilm.se/) (9 recencioner)
  2. Klubb6 (http://www.klubb6.se) (9 recencioner)
  3. free6 chat (http://top50.bodycontact.com/in.php?id=15) (8 recencioner)
  4. Club Adam och Eva (http://www.clubadamoeva.com) (6 recencioner)
  5. Erotic Video (http://www.eroticvideo.nu) (4 recencioner)
  6. Porr Kungen (http://www.porrkungen.se) (3 recencioner)
  7. Club Fetishparty (http://www.fetishparty.se) (3 recencioner)
  8. Länklistan (http://www.exclamationsgay.com/) (3 recencioner)
  9. Erotiska Noveller (http://www.erotiskanoveller.net) (2 recencioner)
  10. Porrnyheter.com -Gratis porr! (http://www.porrnyheter.com) (2 recencioner)
Handla era sexleksaker och erotiska DVD-filmer hos http://www.eroticvideo.nu! Alltid diskreta leveranser!